Tehnoloģija, kurai var uzticēties

ICF paneļu sistēma ļauj sasniegt energoefektīvas mājas rādītājus bez papildus ieguldījumiem ar U vērtību līdz 0,118 W / m²k - ideāli piemērota gandrīz nulles enerģijas un pasīvajām ēkām.

ICF (Insulated Concrete Form) sistēma ir siltinātā monolītā betona veidņu sistēma, kas nodrošina daudz ātrāku un efektīvāku ēku būvniecību salīdzinājumā ar tradicionālajiem būvniecības veidiem un sistēmām.

Pateicoties lielajiem, dobtajiem EPS un NEOPORA LEGO tipa blokiem, kas kalpo kā paliekošie veidņi, ielejot betonu, jūs iegūstat monolītu ēku ar augstas stiprības struktūru un konkrētā materiāla veidņi veido siltumizolācijas slāni bez aukstuma tiltiem, kam pateicoties varat būvēt viegli, ērti un ātri.

Profesionāļa skaidrojums

Konstrukcija sastāv no siltumizolācijas veidņiem, kurus piepilda ar betonu, kā rezultātā iegūst izturīgu, betona karkasa būvi. Paliekošie veidņi pilda divkāršu funkciju, pirmkārt, būvniecības laikā kalpo, kā betona veidņi, otrkārt, pēc sacietēšanas, paliek, kā siltumizolācija un neveido, tā saucamos, termiskos, jeb aukstuma tiltus! ICF izmanto, pamatu, sienu, pagrabu un baseinu būvniecībā!
Māris Driķis Ecsoen CEO
Māris Driķis
Ecsoen CEO

ICF

Priekšrocības

Tehnoloģijai ir liels skaits priekšrocību, salīdzinājumā ar citām būvniecības tehnoloģijām..

Būvniecības ātrums
90%
Būvniecības vieglums
77%
Tehnoloģijas vienkāršība
84%
Energoefektivitāte
90%

Privātmāju īpašnieku ICF izmantošanas ieguvumi (DIY)

Kādus ieguvumus jūs iegūstat, ja izvēlaties ICF sistēmu savas mājas būvniecībai.

Būvnieku, attīstītāju ICF izmantošanas ieguvumi

Kādus ieguvumus jūs iegūstat, ja izvēlaties ICF sistēmu, būvējot biroja ēku, daudzīvokļu namu vai privātmāju teritoriju