fbpx
Privātmāju īpašniekiem
Ilgmūžīga betona ēka ar augstiem energoefektivitātes rādītājiem un zemām uzturēšanas izmaksām

ICF Māju īpašniekiem

Vai esat gatavi doties ceļojumā, lai izveidotu savu sapņu māju?

Izvēlieties būvniecības nākotni, būvējot savu māju ICF tehnoloģijā un rezultātā iegūstot ēku,

kas atbildīs gandrīz nulles enerģijas patēriņa vai pasīvās ēkas standartiem.

Kāpēc izvēlēties ICF?

Iespēja būvēt pašam

Pateicoties viegli izprotamiem bloku salikšanas principiem, uzbūvēt ēku var arī paša spēkiem, tādējādi ietaupot uz darba izmaksu rēķina! Mūsu speciālisti parādīs un apmācīs pirms būvdarbu sākuma, kā arī vienmēr atbildēs uz jūsu jautājumiem būvniecības gaitā!

Ātrāka būvniecība

Pateicoties sistēmas vienkāršībai, ICF ļauj saīsināt būvniecības laiku, vienkāršot procesus un samazināt nepieciešamo būvnieku skaitu, ļaujot jums pārcelties uz savu jauno mājokli ātrāk.

Viegla montāža

ICF veidnis sver vien 2-4kg, materiāls visai mājai 1.5-2 tonnas, to izkraušanai vai montāžai nav nepieciešama smagā tehnika. Savā starpā veidņi saslēdzas ar spundēm, nav vajadzīga līme.

Būvē arī ziemā

ICF ēkas var būvēt gandrīz jebkuros laikapstākļos (līdz - 10°), pie nosacījuma, ka izvēlas noteiktai āra temperatūrai atbilstošu betonu veidņu aizpildīšanai.

Vides ilgtspēja

Lietotie materiāli ir videi draudzīgi, ICF mājokļu enerģijas efektivitāte ievērojami samazina CO2 emisijas.

Energoresursu ekonomija

Pateicoties augstiem energoefektivitātes rādītājiem un vienmērīgai siltumizolācijai, ēkas uzturēšanas izmaksas gan ziemā, gan vasarā ir ievērojami zemākas.

Dizaina elastība

ICF ir neticami daudzpusīgs – plašas stikla vitrīnas, stūra logi bez papildus balstiem vai kolonnām, ēkas izbūve visdažādākajos reljefos ir tikai dažas lietas, ko ar ICF var īstenot.

Papildus dzīvojamā platība

Būvējot māju ICF tehnoloģijā, variet iegūt vairāk reālās dzīvojamās platības, saglabājot ārējo sienas plakni nemainīgu – tas tiek panākt uz salīdzinoši plānāku, bet tikpat energoefektīvu sienu rēķina!

Veselīga iekštelpu vide

ICF būvniecībā izmantotie materiāli nav toksiski. Vienmērīgais siltumizolācijas slānis palīdz uzturēt nemainīgu iekštelpu temperatūru, un, papildinot ēku ar kvalitatīvu rekuperācijas sistēmu, gaisa kvalitāte mājas vienmēr būs komfortabla.

Jūsu jaunais mājoklis, kas būvēts, izmantojot ICF tehnoloģiju, nav tikai šodienas izvēle, bet ieguldījums labākā nākotnē.

Novērtējiet konstrukcijas kvalitāti, ilgtspējību un komfortu, ko nodrošina ICF ēkas!

Jūsu jaunais mājoklis, kas būvēts, izmantojot ICF tehnoloģiju, nav tikai šodienas izvēle, bet ieguldījums labākā nākotnē.

Novērtējiet konstrukcijas kvalitāti, ilgtspējību un komfortu, ko nodrošina ICF ēkas!

Piesakieties sarunai, aizpildot formu!

Šodien veiciet pirmo soli pretī savai sapņu mājai –
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par būvniecību, izmantojot ICF tehnoloģiju!

Tālrunis: +371 28 454 811

E-pasts: info@ecsoen.com

Krišjāņa Valdemāra iela 1A, Sigulda, Siguldas pilsēta, LV-2150