ICF ieguvumi

Arhitektiem un konstruktoriem

Pateicoties mūsu piedāvātajai ICF sistēmai un bloku materiāla īpašībām, Jums ir iespēja savam klientam radīt ilgtspējīgu ēku ar jebkāda dizaina un formas struktūru.

Radiet drošas, uzticamas un ilgtspējīgas ēkas

Var veidot gan vienstāvu, gan vairākstāvu ēkas.

Pateicoties monolītajai konstrukcijai ir iespēja gandrīz bez ierobežojumiem projektēt un realizēt dažādus risinājumus gan stūra logiem un, gan dažāda platuma vitrīnām, saglabājot izcilus energoefektīvas sienas rādītājus bez jebkādiem aukstuma tiltiem, ko nevar nodrošināt tradicionālās būvniecības sistēmas.

Pirmais stāvs vai pagrabstāvs var būt arī daļēji kalnā, pateicoties ICF sistēmai, struktūra nepārtraukti ir viena un tā pati visas ēkas augstumā un platumā.

Atbilstoši nepieciešamajiem energoefektivitātes rādītājiem ir iespēja piemeklēt attiecīgus blokus, ar kuru palīdzīgu viegli un pārliecinoši bez kļūdām, var iegūt gatavas ēkas sienas atbilstoši gandrīz nulles enerģijas un pasīvo ēku prasībām.

Pateicoties monolītajai struktūrai, var veidot dažādus stūra logus bez papildu enkuriem.

Sienas būs monolītas visā ēkas augstumā ar nepārtrauktu un vienādi energoefektīvu siltumizolāciju bez aukstuma tiltiem.

Nav ierobežojumu uz fasādes apdari. Var likt apmetumu, imitētu koku, ķieģeļus vai akmeni tieši uz ICF sistēmas, kā arī veidot jebkuras ventilējamas fasādes dizainus.

ICF sistēmas bloku apraksts

ICF sistēma sastāv tikai no 3 bloku veidiem

Uzbūvēto māju piemēri

Apskati paveikto projektu galeriju, kur tika izmantoti mūsu ICF bloki